Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogvartsas

Burtų ir kerėjimo mokykla
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Hello,Adi

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePen. 07 27, 2007 11:24 am

Mano peleda,tikskliau peledzius xD [patinas] vardu Adis,jis yra tamsiai pilkosspalvos,akys zalios,yra agresyvokas,kaip ir seimininke.
labai istikimas,visada nusiuncia viska,bet kur ir bet kada,viska atlieka gerai Surprised saunuolis mano.
seip jo maitint nepatarciau,nes jis pasitiki maisto davimu tik man ir nebent tam kuris yra mano artimas draugas.stiprus jis,istvermingas.bet megstantis draugija kitu pauksciu Razz Wink
tai toks jau tas mano Adis
Atgal į viršų Go down
Blakstiena
Admin
Blakstiena


Pranešimų skaičius : 517
Registration date : 2007-07-12

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePen. 07 27, 2007 11:29 am

kajp manaj kajp Adis sutartu su Era? Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
https://magictrio.forumlt.com
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePen. 07 27, 2007 11:29 am

*ateina i peledyna,arteja tyliai prie pilko,pasisiaususio,didelio,patinelio* labas Adi,nenuobodziauji? *ir paglosto jam gelva,o jis ramiai suukia ir uzmerkia akytes* atnesiau tau maisto Smile *isema is maiselio daug reisutu ir is delno maitina,o jis graziai juos lesi* va,imk,as tau juo padesiu prie tavo vietos kur visad buni,ziurek,kad kitos peledos tau nematant nesuestu,nes ryt taves negalesiu matyt,tik sekmadieni susimatysim,Adi. *nueina,padeda ant adzio lentynos likusius riesutus,paglosto jam galva,jis nestipriai kapteli i delan,suukia,ir sitaip atsisveikines akimis nulydi seimininke savo placiomis,zaliomis akimis.* ate... Wink
Atgal į viršų Go down
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePen. 07 27, 2007 11:30 am

kadangi jam patinka draugija tai manau gal neblogai Very Happy bet jis taip greit su visais nesusibendrauja,atsargiai pasirinka draugus Smile
Atgal į viršų Go down
Blakstiena
Admin
Blakstiena


Pranešimų skaičius : 517
Registration date : 2007-07-12

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePen. 07 27, 2007 11:37 am

manoji Era irgi panasiai...xD
Atgal į viršų Go down
https://magictrio.forumlt.com
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePen. 07 27, 2007 11:38 am

jei panasiai,tai tada manau sutartu Cool
Atgal į viršų Go down
Blakstiena
Admin
Blakstiena


Pranešimų skaičius : 517
Registration date : 2007-07-12

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePen. 07 27, 2007 11:39 am

Cool
Atgal į viršų Go down
https://magictrio.forumlt.com
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimeSk. 07 29, 2007 5:24 am

*ramiai,bet dziaugsmingai prieina prie pilkosios,zaliaakes peledos...* labas... Smile ...
kaiptau sekes?neisalkai?na ka cia klausiu...aisku isalkai,kol manes nebuvo *vel is maiselio iskrapsto edesio,bet si kart ne riesutu,kazkokio uzkandzio peledoms*
...suibendravai su kokiom peledom?..*Adis mislingai paziurejo,ir puole lesti is pirsto duodamo uzkandzio*...pasiilgau taves,se laiska,veliau,kai papietausi nusiusk ji..pats zinai kam *jis tik suuke tyliai,seimininke nunese laiska prie jo vietos,kad man nereiktu laukt,kol jam duoti* na gerai,gaila,kad as uzimta visad,neturiu laiko ilgiau su tavim pabuti...nepyk,iki..*ir paglosto jam pakausi,tas vel mislingai pasiziuri* kaip supratau,tu taip atsisveikinai..susimatysim pirmadieni! *ir uztrenkia peledyno duris..*
Atgal į viršų Go down
Blekė
Mokytojas
Blekė


Pranešimų skaičius : 274
Localisation : Klastunyno bendrasis kambarys
Registration date : 2007-07-29

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePir. 07 30, 2007 6:14 am

O mieloji Sneipe, gražią pelėdą įsigijai. Tik bijau artintis dar akis iškapos.
Atgal į viršų Go down
Blakstiena
Admin
Blakstiena


Pranešimų skaičius : 517
Registration date : 2007-07-12

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePir. 07 30, 2007 6:37 am

xD
aha bisky baugoka ejti pro Adi ir netureti skanestu xD
Atgal į viršų Go down
https://magictrio.forumlt.com
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePir. 07 30, 2007 8:50 am

xa Bleke,aciu .tau jis nepavojingas.kaip mynejau artimi draugai...dar jus supazindinsiu,bet turetu just mano kvapa xDDD ne ne,nu jis gudrus paukstis,susipras.
*prieina ir pristato Bleke* zinok mano gerai biciulei teks tave priziureti kol manes nebus,[jei tik gerbiamoji sutiks] neissidirbinek,nes gausi Suspect ...*vel duoda edalo ir iseina,bet atsisuka* vos nepamirsau,laiska man duok! xDDD *tas ji iskrapsto is po sieno paslepta ir is snapo paduoda,poto kapteli* aciu aciu... Razz Suspect I love you
Atgal į viršų Go down
Blekė
Mokytojas
Blekė


Pranešimų skaičius : 274
Localisation : Klastunyno bendrasis kambarys
Registration date : 2007-07-29

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePir. 07 30, 2007 10:22 am

Sveikas Adi. Matau gerai penimas esi. Manau siandien prie taves nesiartinsiu atrodai irzlus.
Atgal į viršų Go down
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePir. 07 30, 2007 10:23 am

kaip ir as ane?oi...ziauriai mane visi erzina..
Atgal į viršų Go down
Blakstiena
Admin
Blakstiena


Pranešimų skaičius : 517
Registration date : 2007-07-12

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePir. 07 30, 2007 10:27 am

kas tie visi? jejgu galima paklausti? Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
https://magictrio.forumlt.com
Blekė
Mokytojas
Blekė


Pranešimų skaičius : 274
Localisation : Klastunyno bendrasis kambarys
Registration date : 2007-07-29

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePir. 07 30, 2007 10:27 am

Pabandyk atsipalaiduot. Siuo atveju pasiteisina posakis: Koks seimininkas toks ir augintinis.
Atgal į viršų Go down
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePir. 07 30, 2007 10:37 am

sita zinau...Bleke.
Blakstiena,ai visi,seimyna,telikas,keli draugai,,,,uzeina Smile
Atgal į viršų Go down
Blekė
Mokytojas
Blekė


Pranešimų skaičius : 274
Localisation : Klastunyno bendrasis kambarys
Registration date : 2007-07-29

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePir. 07 30, 2007 10:40 am

Tarp tu draugu ir as. As visus nervuoju savo bjauriu snukiu.
Atgal į viršų Go down
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePir. 07 30, 2007 10:41 am

nevaryk ant saves,tu man padedi,o ne maisa Suspect Suspect i,taves nelieciu Razz
Atgal į viršų Go down
Blekė
Mokytojas
Blekė


Pranešimų skaičius : 274
Localisation : Klastunyno bendrasis kambarys
Registration date : 2007-07-29

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimePir. 07 30, 2007 10:44 am

Na jo. O galvojau kad kai man orbitos susisuko su tuo ir uznervinau tave.
Atgal į viršų Go down
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimeTr. 08 01, 2007 8:12 am

ne tu ka xD orbitos mn nekliudo Very Happy
Atgal į viršų Go down
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimeTr. 08 01, 2007 8:21 am

o labas tu pilkas niurzga *prieina ir ima glostyti* pasiilgai ane? *ironiskai pasiziuri i Adi* atleisk,kad retai tave lankau,matai visokiu reikalu ir problemu...kaip visada Smile *vel paglosto ir ima krapstytis apsiauste...* zinau,isbadejes,kad nepasedi...*iskrapsto maisiuka o jame kruvina pele * fe...nusibaige ant spastu xD gal su padaziuku net skaniau ane? *ir nusikvatoja*
girdejau cia draugu susiradai,su bimus susibendrauji,su Era,Naktim...gerai,nes tau be draugu ne kas butu *vel nusisypso,paglosto letai* man atrodo dabar jau savaite nesimatysim...jei neuzsuksiu ketvirtadieni,zinok sulauksi manes tik kita savaite...*Adis isspjove pele ir keistai susigraudines pasiziurejo* zinau,as ir taves labai labai ilgesiuos,juk tu mano numyletinis,bet juk nezadu taves palikt visam laikuj,buk geras ir klasuyk Blekes..*pabuciuoja jam galva,jis kapteli i kakla* na iki.
beje,Bleke tai pasirupink juo,gerai?
Atgal į viršų Go down
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimeKv. 08 02, 2007 9:47 am

*ieina,apsidairo ir susinervina,akys begioja polentynas*
po galais...kur Adis?turbut medzioja....
*po 2h ateina,vel apsidairo,nera*
kur tas padauza dingo?...hm,gal isskrido pas koki pazistama?juk sakiau,ked Bleke ji priziures...*susimasto*
o gal nenorejo?
*prieina prie jo vietos,pasikapsto tarp zoliu,istraukia voka,atplesia ir mintyse nusijuokia*
adis gi nemoka rasyti xDDD
*ima greitai skaityti laiska*
"mieloji Sneipe,as zinau,kad tu isvyksti,todel sumaniau,pats Adi pagloboti,man tavo paukstis visad patiko.ir oamaniau,kad tokia proga gera su juo pabuti,kai as ir taip visad vienas namie tunau,neturiu su kuo pasikalbet,aisku paukstis kalbet nemoka,bet mane tikrai supras kai yra toks protingas.kai tu man siuntei laiska,as adziui pasakiau,kad pas mane siandien atskristu,mielai sutiko,turbut nenorejo ten be taves pasilikti.tai tiek,10d. jis turetu grizti.
su meile,tavo dede Rudolfas S. "
*ramiai isikisa voka i apsiausta* n
a jei taip sugalvojo,tegu,svarbu,kad abiem butu smagu
*nusisypso ir iseina pagloscius Bima*
Atgal į viršų Go down
Liuba
Prefektas
Liuba


Pranešimų skaičius : 692
Age : 30
Localisation : Grifu Guztos bendrasis kambarys!
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimeKv. 08 02, 2007 9:53 am

Wow! As nezinojau kad pas tave yra dede? Okur jis gyvena? Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.magic-13.forumotion.com
† SneipĖ †
Mokytojas
† SneipĖ †


Pranešimų skaičius : 594
Localisation : Slytherin common room
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimeKv. 08 02, 2007 9:55 am

Airijoj Smile
Atgal į viršų Go down
Liuba
Prefektas
Liuba


Pranešimų skaičius : 692
Age : 30
Localisation : Grifu Guztos bendrasis kambarys!
Registration date : 2007-07-14

Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitimeKv. 08 02, 2007 9:57 am

WOW! Exclamation
Atgal į viršų Go down
http://www.magic-13.forumotion.com
Sponsored content





Hello,Adi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello,Adi   Hello,Adi Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Hello,Adi
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas :: Hogvartso apylinkės :: Pelėdynas-
Pereiti į: